Kasekäsna Ekstrakt 50ml

15.00 12.00

Hinnatud 5.00/5 1 kliendi hinnangu põhjal
(1 ülevaade)

Koostis: Kasekäsn (Inonotus obliquus) ehk must pässik, destilleeritud vesi, 40% etanool
Toote pakend: Tilgutiga klaaspudel
Toote sisu: Vedelekstrakt

TOIME: Kasekäsn on tuntud eluenergiat suurendava, immuunsussüsteemi ergutava ning toonust tõstva toimega. Parandab füüsilist- ja vaimset võimekust. Farmakoni kasekäsna ekstrakt sisaldab hulgaliselt loodusliku päritoluga antioksüdantseid ensüüme (superoksiidi dismutaas ehk SOD), fütotoitained, K-vitamiini, B-grupi vitamiine, aminohappeid (valgud), mineraale ja mikroelemente, mis soodustavad paljude organismi funktsioonide normaliseerumist ja paranemist.

Tootekood: 001 Kategooria:

Kirjeldus

 • Soovitav kasutada täiendavaks SOD ensüümide, B-grupi vitamiinide, aminohapete (valgud), mineraalainete allikaks, kui toit ei sisalda või organism ei suuda toidust omastada piisavalt neid toiteaineid.
 • Soovitame kroonilise väsimuse, stressi ja immuunsuse tugevdamiseks kasutada kuurina 2-3 kuud.
 • Raskete ja krooniliste haiguste korral võib päevast doosi suurendada 1,5 – 2 korda peale ühenadalast kasutamist. Soovitatav ekstrakti kasutada kuurina kolme kuu jooksul. Kolme kuu möödudes üks kuu mitte toodet kasutada. Seejärel võib kuuri korrata.

KOOSTISOSAD: Kasekäsn (Inonotus obliquus) ehk must pässik, destilleeritud vesi, etanool.

* FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT sisaldab oluliselt rohkem kasekäsna (40 tilgas ehk 2 ml ligikaudu 2 g) kui teised samalaadsed tooted. Tulemus on saavutatud erilise* tehnoloogia abil, mis tagab kolm korda suurema bioaktiivsete toimeainete sisalduse ekstraktis.
* Farmakoni eriline tehnoloogia tähendab seda, et kasekäsna ekstrakti on töödeldud korduvalt: valmis ekstraktile lisatakse uuesti pulbristatud kasekäsna ja töödeldakse nii kolm korda.
Farmakoni kasekäsna ekstrakti valmimine võtab aega ligikaudu üks aasta. Tänu sellele on Farmakoni kasekäsna ekstraktis maksimaalselt looduslikke bioaktiivseid aineid, mis tugevdavad efektiivselt immuunsüsteemi.
* FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKTI tooraine töötlemisel ning ekstrakti valmistamisel on kasutatud madalatemperatuurilist tehnoloogiat st temperatuuril alla +25ºC.
NB! Kuumutamine üle +46°C hävitab suurema osa toitaineid sh antioksüdandilisi ensüüme (SOD ensüümid), aminohappeid (valgud) ja vitamiine. Tänu sellele on ekstraktis säilinud maksimaalselt kõik kasulikud komponendid. Kasekäsn sisaldab ka rikkalikult mineraalaineid ja mikroelemente, mis ei ole kuumustundlikud (va magneesium).

Farmakon kasutab kasekäsna, mis on vähemalt 20 aastat kasvanud puu küljes ja kaalub üle 4 kilo. Selline kasekäsn sisaldab maksimaalselt looduslikke bioaktiivseid aineid.

Kasekäsna kutsutakse Eestis erinevate nimedega nagu must pässik, tšaaga, chaga ja shaga.

Küsimused ja vastused

SOD ensüümid esinevad kõigis elusrakkudes. SOD ensüümid kaitsevad elusrakke, reguleerides raku energiat ja ainevahetust. Nende ülesandeks on organismis vabade radikaalide muundamine kahjutumateks ühenditeks, suurendades seeläbi organismi loomulikku kaitsevõimet. INIMENE on energeetiline olevus, kes sööb ja joob selleks, et elus ja terve olemiseks energiat toota ning keharakke uuendada – end pidevalt taastoota.

Iga rakk kehas on elektrienergia tootja ja energiatootmise katkemisel saabub surm.

Energia on väli ja inimenegi on väli. Albert Einstein on öelnud, et „väli on ainus reaalsusˮ. Seetõttu tuleks inimese terviseprobleeme hakata lahendama energiaga seostatult, keha terviklikkuse printsiibil.

Tänapäevane elustiil – emotsionaalsed pinged (teadlikud või alateadlikud) sh hirmud, keskkonna üldine saastumine ning sellest tulenev raskemetallide organismi ladestumine, ebakvaliteetne toit, liialdamine magusega, vähene vee joomine ja liikumine, elektromagneetiline kiirgus (mobiiltelefonid, arvutid), ületöötamine, kurnatus, unepuudus, ravimite liigne tarvitamine, liialdamine alkoholiga, suitsetamine jne koormavad organismi kaitsesüsteemi ning viib nn oksüdatiivse stressi tekkele. Tagajärjeks on rakkude ja kudede kahjustused ning energiakriis rakkudes. Sellest tulenevalt, kroonilised haigused, enneaegne vananemine, südame- ja veresoonkonna haigused, kasvajad, vähid ning muud rasked tervisehädad. Seega on SOD ensüümide puudus ehk energiakriis just peamiseks krooniliste haiguste ja organismi vananemise põhjuseks. Iga rakk meie kehas vajab energiat.

Maa energiaallikaks on päike. Taimed kasvavad päikesevalguse ja soojuse, ehk päikeseenergia toimel. Päikeseenergia salvestub taimedes bioenergiana ning taimed muundavad selle energia SOD ensüümideks. Mida kauem taim on päikeseenergiat endasse kogunud, seda rohkem on selles SOD ensüüme.

Inimese rakk on nagu masin. Iga masin kasutab tööks mingit energiat. Autod saavad oma energia bensiinist, tuuleveskid tuulest jne. Inimene saab oma energia loodusest st päikesest ja taimedest. SOD ensüümid aitavad meil ELUENERGIAT TAASTADA. Mida suurem on SOD ensüümide sisaldus toortoidus ja taimedes, seda rohkem need annavad ELUENERGIAT.

LOE LISA ELUENERGIAST

Tähelepanu! Temperatuuril üle +25ºC hakkavad SOD ensüümid hävima ning temperatuuril +49ºC on peaaegu kõik ensüümid hävinud.

FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT on tuntud SOD ensüümide suure sisalduse poolest. SOD ensüümid kaitsevad rakke reguleerides raku energiat ja ainevahetust ning esinevad peaaegu kõigis elusrakkudes. Seoses sellega võib SOD ensüüme nimetada ELUENERGIAKS. SOD ensüümide puudus viitab ENERGIAKRIISILE.

FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT on oluline eluenergia (energiakriisi taastamiseks). FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT küllastab verd hapnikuga ja avaldab kogu organismile üldtugevdavat toimet.

FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKTIS on 25-50 korda rohkem antioksüdantseid ensüüme (SOD ensüüme) või eluenergiat kui marjades, puuviljades, juurviljades ning seentes kuna nende valmimise aeg on ligikaudu 4-6 kuud.

Suur SOD ensüümide sisaldus on tingitud sellest et FARMAKONI KASEKÄSN on olnud puu küljes ligikaudu 20 aastat, FARMAKONI kasekäsna ei ole kuivatatud kuumusega ning FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKTI valmistamisel on kasutatud madalatemperatuurilisi tehnoloogiaid. Tänu sellele on ekstraktis säilinud maksimaalselt kõik kasulikud komponendid.

Temperatuuril üle +25ºC hakkavad SOD ensüümid hävima ning temperatuuril +49ºC on peaaegu kõik SOD ensüümid hävinud. Temperatuuril üle +46°C hävinevad aminohapped (valgud) ja enamus toiteaineid ning vitamiinid.

Loe lisa

* Kasekäsnast Loe lisa siit 

* Loodusliku päritoluga mineraalainetest ja mikroelementidest Loe lisa siit 

* SOD ensüümidest Loe lisa siit

* Kasekäsna kliinilised uuringud  Loe lisa siit

Soovitav annus

Kasekäsna ekstrakti on soovitatav manustada hommikusel ja päevasel ajal 1 tund peale sööki. Kuna organism on ligikaudu 5 tundi peale ekstrakti manustamist antioksüdantsetest ensüümidest (SOD) saadud energiaga aktiveeritud, võib õhtusel ajal ekstrakti tarbimine raskendada uinumist.

 • Juhul kui ekstrakti maitse tundub liiga intensiivne, võib ekstrakti lahjendada. Sega vajalik ekstrakti kogus 20 ml toasoojas vees või muus joogis. Ära lisa kasekäsna ekstraktile vett või jooki, mis on üle +25ºC.
 • Hoia ekstrakti või ekstraktilahust enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda. Ekstrakti suus hoidmine enne alla neelamist tagab toitainete ja SOD ensüümide kiire imendumise läbi suu limaskesta verre, andes ekstrakti kasutamisel parima tulemuse.

ORGANISMI PUHASTAMISEKS JA IMMUUNSÜSTEEMI ERGUTAMISEKS / Igapäevane annus arvestada kehakaalu järgi

23 -38 kg 13-23 tilka päevas
39 – 54 kg 24-34 tilka päevas
55-70 kg 25-45 tilka päevas
71-86 kg 44-56 tilka päevas
87-102 kg 57-67 tilka päevas
103-118 kg 68-78 tilka päevas

Märkus: Kui teil on raske tervislik seisund, pidage enne kasekäsna ekstrakti kasutamist nõu oma perearstiga.

SOOVITAV ANNUS KAALUST ALLA VÕTMISEKS:

Näljasignaali edastab aju reaktsioonina toitainete tasakaalu puudusele veres. Tänu kasekäsna ekstrakti kiirele imendumisele lülitub aju näljasignaal välja, seega väheneb söögiisu ning kaalualandamine toimub loomulikult teel.

 1. Kasuta Farmakoni kasekäsna ekstrakti kella 10:00 ja 16:00 (mitte hiljem) vahel*, umbes 15 minutit enne igat söögikorda.
 2. Lahusta päevane ekstraktikogus toasoojas vees **umbes 330 ml suurusesse klaaspudelisse. Tarbi paari lonksu kaupa päeva jooksul kella 10 – 16 vahel või siis, kui tunned näljatunnet või energia puudust.
 3. Hoia ekstraktilahust enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda.Ekstrakt ilahuse 30 – 60 sekundi suus hoidmine enne alla neelamist tagab toitainete ja SOD ensüümide kiire imendumise läbi suu limaskesta verre, andes ekstrakti kasutamisel parima tulemuse.

* Peale kella 16:00 ei ole soovitatav kasekäsna ekstrakti tarbida, kuna organism on ligikaudu 5 tundi peale ekstrakti manustamist antioksüdantsetest ensüümidest (SOD) saadud energiaga aktiveeritud ja hilisemal kellaajal ekstrakti tarbimine võib raskendada uinumist.

** Ära lisa kasekäsna ekstraktile vett või jooki mis on üle +25ºC.

Mitte kasutada tasakaalustatud ja täisväärtusliku toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes; koos antibiootikumidega; raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

Hoiatus / Organismi puhastamise kriis

 1. Kuna kasekäsna ekstrakti toimel hakkab keha väljutama mürkaineid, mis on organismile kurnav, vajate tavalisest enam puhkust.
 2. Toksiinide väljutamisele saab kaasa aidata, kui juua tavapärasest rohkem vett ning vähendada liha-, muna- ja piimatoodete tarbimist.
 3. Ekstrakti tarbimise alustamisel aktiviseerub esimese 24-48 tunni jooksul üldjuhul soolestiku töö, millest tulenevalt võib esineda kõhulahtisust või sagenenud uriinieritust. Sümptomid võivad kesta paar päeva.
 4. Juhul kui esineb mõni krooniline haigus, võib ekstrakti tarbimise alustamisel tekkida ka nn „organismi puhastamise kriis“, mis võib põhjustada ebamugavustunnet. Sümptomiteks võivad olla väsimus, haiglane tunne, lihasvalu, peavalu, puhitus, kõhukinnisus, kõhulahtisus, jne. Need sümptomid on ajutised ja võivad kesta ligikaudu 3-5 päeva kuna organism väljutab kehast toksilisi aineid. Organismi puhastamise kriisi sümptomite korral vähendage annust 50% võrra ja suurendage vee tarbimist 7 päevaks või kuni seisund on stabiliseerunud. Kui organismi puhastamise sümptomid peale 50% annuse vähendamist ei kao, lõpetage toote kasutamine.

KASEKÄSNA EKSTRAKTI kasutamisel ei ole üleannustamist täheldatud.

Kasutamine koos teiste toidulisanditega või ravimitega

Koostoimeid teiste toidulisanditega või ravimitega ei ole täheldatud. Sellegipoolest on soovitatav kasutada kasekäsna ekstrakti 1 tund enne või pärast teiste toidulisandite või ravimite kasutamist. Kasutamine koos kohviga: Kasekäsna ekstrakti ei ole soovitatav kasutada üheaegselt kohvi tarbimisega. Mõnedel ekstrakti kasutajatel on kohvi ja ekstrakti üheaegne tarbimine esile kutsunud ajutist uimasust.
Kui te unustate KASEKÄSNA EKSTRAKTI kasutada: Ärge võtke kahekordset annust, kui annus jäi eelmisel korral võtmata. Võtke annus nii pea kui see meelde tuleb.

Tooja: Eartherbs L.L.C., NY 13030 USA
Maaletooja: Farmakon OÜ

1 arvustus tootele Kasekäsna Ekstrakt 50ml

 1. Hinnanguga 5 / 5

  Eve

  Olen kasutanud kasekäsna ekstrakti kaks kuud. Mul on palju rohkem energiat kui varem. Saan kõik tööd kiirelt tehtud. Tunnen, et olen erksam, tähelepanelikum ja rõõmsam.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

preloader