Tarneinfo

Hinnakirjas sisalduvale Toote hinnale lisandub pakke- ja postikulu Eestisse saates 3 eurot, Lätti ja Leetu 7 eurot ning Soome 10 eurot ühe tellimuse kohta.  Tellitud tooted toimetab Müüja Ostjani Itella SmartPost pakiautomaadi vahendusel. Tellimuse saabudes pakiautomaati saadetakse Ostja mobiiltelefonile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile avaneb pakiautomaadi uks ning Ostja saab paki kätte. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates uksekoodi saatmisest.

Erandkorras (juhul kui Teie elukoha läheduses ei ole SmartPosti pakiautomaate) on võimalik kokku leppida ka muu tellimuse edastamise viis, mis tuleb Müüjaga eraldi kokku leppida e-posti (info@farmakon.ee) vahendusel. Kauba kättetoimetamise kulud tasub Ostja.

Tellimuse komplekteerimine ning postitamine toimub 3 (kolme) tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest. SmartPosti vahendusel jõuab tellimus suurematesse Eesti linnadesse 1-2 tööpäeva jooksul peale postitamist. Kaugematesse piirkondadesse võib tarneaeg olla mõnevõrra pikem. Väljaspool Eestit on tarneaeg 7-10 päeva.  Juhul, kui Teie tellimuse esitamisest on möödunud eeltoodust kauem ning saadetis ei ole Teieni jõudnud, võtke ühendust info@farmakon.ee või telefonil +372 56275859.

Juhul, kui Teie poolt tellitud tooteid hetkel laos ei ole, teavitatakse Teid sellest eraldi telefoni või e-posti teel esimesel võimalusel ning teatatakse võimalik tarne aeg. Juhul kui Müüjal ei ole võimalik tellimust täita või Ostja loobub tellimusest pikema tarneaja tõttu, tagastatakse Ostjale tema poolt Toodete eest tasutud summa.