Aroonia Eleksiir Musta Pässikuga 200ml

15.00

AROONIA ELIKSIIR MUSTA PÄSSIKUGA – 100% TAIMNE TOIDULISAND, SUPERTOIT

TOIME: Mõjub soodsalt vereringele, soodustab südametegevust, aitab laiendada ja tugevdada veresoonte seinu ja alandada vererõhku, tõstab toonust, tugevdab immuunsüsteemi.

KOOSTISOSAD: Puhtas looduses kasvanud musta aroonia marjade kontsentraat, musta pässiku kontsentraat, allikavesi, etanool.

Kategooria:

Kirjeldus

KIRJELDUS: Must aroonia ja must pässik on mõlemad tuntud tugevad antioksüdandid. Antioksüdandid on fütotoitainete gruppi kuuluvad inimese tervise seisukohalt olulised biokeemilised ühendid. Fütotoitainete toimet organismile seostatakse peamiselt vähivastase ning südame-veresoonkonnahaigusi ennetava toimega.

Arooniamarjad sisaldavad rikkalikult C vitamiini, kaaliumi ja mangaani, mis on kõik olulised antioksüdatiivse ning põletikuvastase toimega. Arooniat on rahvameditsiinis kasutatud ka neerukivide tekke vältimiseks, soolestiku limaskesta ning silmapõletiku raviks. Tänu kiudainete ja antioksüdandi kooslusele usutakse, et arooniamarjad aitavad ennetada käärsoolevähki. Arooniamarjad leevendavad väsimust ning turgutavad seedimist. Mineraalainetest leidub arooniates eriti rohkesti joodi, mis on väga oluline kilpnäärme töö reguleerimisel. Lisaks sisaldavad arooniamarjad kaaliumi, kaltsiumi, fosforit, magneesiumi, mangaani, vaske, tsinki ja rauda. Kõik need ained koos kõrge parkainete sisaldusega aitavad organismist välja viia jääkaineid, sh radioaktiivsete elementide jääke, mistõttu soovitatakse arooniamarju kasutada ka kiiritusravi mõjude leevendamiseks.

Must pässik on ajalooliselt üks võimsamaid immuunsüsteemi parandajaid, sisaldades erakordselt suuri koguseid superoksüdismutaasi (SOD), mis on organismile üks võimsamaid antioksüdante. Pässikul on toonust tõstev ja vananemist pidurdav toime. Must pässik sisaldab suures koguses erinevaid mineraale, adaptogeenseid aineid, beetaglukaane, betuliinhapet, B grupi vitamiine ja aminohappeid, mis tõstavad olulisel määral eluenergiat ning parandavad füüsilist ja vaimset võimekust. Ajalooliselt on musta pässikut kasutatud ka kasvajate, sh vähkkasvajate profülaktikaks ja raviks.

Sobib ka diabeetikutele, kuna arooniamarjad sisaldavad rohkelt sorbiiti. Eliksiir on 100% looduslik, valmistamisel ei ole kasutatud suhkrut ega muid magusaineid.

Soovitav annus

Päevane tarbimiskogus 2-4 supilusikatäit. 2 spl (30 ml) sisaldab looduses kasvanud musta aroonia kontsentraati 18 ml ja musta pässiku kontsentraati 10 ml. Eliksiiri hoida enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda läbi suu limaskesta verre, andes eliksiiri kasutamisel parima tulemuse.

Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes; raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Aroonia marjad võivad mõjuda vererõhku alandavalt! Hoida lastele kättesaamatus kohas.Säilitamine: Hoida temperatuuril +3 ºC kuni +20 ºC kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Peale avamist säilitada külmikus ja tarbida 4 nädala jooksul.

Netokogus: 200ml.

Parim enne lõppu: vt. Pakendilt.

Tooja:Farmakon OÜ, juriidiline aadress: Tare 4-2, Tallinn 10135, Eesti

Telefon: (+372) 56275859 E-mail: info@farmakon.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Aroonia Eleksiir Musta Pässikuga 200ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

preloader