Soolestiku Mikrofloorat Tasakaalustav Ekstrakt 50ml

20.00

Koostis: Allikavesi, fulvohape, mumio, fermenteeritud taimed (aedspinati kontsentraat, kasemahl, musta aroonia kontsentraat, rohevetika kontsentraat, kasekäsna ekstrakti kontsentraat, viigimarja kontsentraat, kibuvitsamarja kontsentraat, suhkruvahtra siirup), etanool.
Toote pakend: Tilgutiga klaaspudel
Toote sisu: Ekstrakt

Toime: Sisaldab rikkalikult magneesiumit ja teisi elektrolüüte ning fermenteeritud taimi, mis aktiviseerivad organismile kasulikke baktereid ja taastavad soolestiku mikrofloorat. Aitab tasakaalustada soolestiku optimaalset pH taset, parandada seedimist ja tugevdada ainevahetust. Toetab efektiivselt viiruslike ja bakteriaalsete kõhuhädade korral. Soodustab toitainete, mineraalide ja vitamiinide omastamist organismis. Sisaldab rikkalikult mineraale, antioksüdante, ensüüme, aminohappeid ja erinevaid B-grupi vitamiine mis stimuleerivad ja tugevdavad immuunsüsteemi. Kõik komponendid on 100% looduses metsikult kasvanud.
*** Teadlased on tõestanud, et magneesiumipuudus vähendab oluliselt heade bakterite (pro- ja prebiootikumide) osakaalu soolestikus, halvendades soolestiku normaalset mikrofloorat. Magneesium on oluline soolestiku pH taseme tasakaalustamiseks. Viited (PubMed – Kliiniliste uuringute registris).

Kategooria:

Kirjeldus

FARMAKONI SOOLESTIKU MIKROFLOORAT TASAKAALUSTAVA EKSTRAKTI tooraineid ei ole töödeldud kuumusega (kuumutamine üle +46°C hävitab suurema osa toitaineid, ensüümid, vitamiinid, magneesiumi ja organismile kasulikud bakterid). Tooraine töötlemisel ning ekstrakti valmistamisel on kasutatud madalatemperatuurilisi tehnoloogiaid. Tänu sellele on ekstraktis säilinud maksimaalselt kõik kasulikud komponendid.
Kõik tootes sisalduvad väärtuslikud toimeained ja mineraalained imenduvad rakkudesse 100%-liselt.
*Inimorganism omastab ainult taimedest saadud toiteaineid, mineraalaineid ja mikroelemente Loe lisa

Toidulisand ei asenda mitmekülgselt toitumist.

AKTIIVKOMPONENDID:
FULVOHAPE on looduses üks võimsamaid orgaanilisi elektrolüüte, mis suudab tasakaalustada ja aktiviseerida bioloogilisi protsesse, sealhulgas elusrakke. Sisaldab rikkalikult looduslikku kaltsiumit, magneesiumit, kaaliumit, naatriumit, fosfaati ja kloriidi. Fulvohape on mikroobidevastase ja antioksüdantilise toimega, aidates tõhusalt toksiine neutraliseerida ja organismist välja viia. Aktiviseerib organismile kasulikke baktereid ja aitab parandada ainevahetust. Avaldab põletiku- ja mürkidevastast mõju. Parandab seedimist, toitainete kättesaadavust ja muudab need kergemini omastatavaks. Tasakaalustab soolestiku pH taset. Vajalik rakkude ja organite normaalseks funktsioneerimiseks.
MUMIO aitab aktiviseerida organismile kasulikke baktereid, parandada seedimist ja ainevahetust. Mikroobidevastane ja tasakaalustab soolestiku pH taset. Soodustab mao ja 12-sõrmiksoole ning haavandite paranemist. Avaldab põletiku- ja mürkidevastast mõju. Kiirendab organismi kudede taastumisprotsesse. Aitab lõdvestada lihaseid. Tugevdab organismis mineraalide ainevahetust. Mumio sisaldab rikkalikult looduslikke toitaineid: fulvohapet, mineraale (kaltsium, magneesium, fosfor, kaalium), mikroelemente (räni, raud, tsink, mangaan, vask, jood, väävel, seleen), erinevaid B grupi vitamiine, aminohappeid ja teisi fütotoitaineid.
FERMENTEERITUD TAIMEDES, JUURVILJADES JA MARJADES esinevad orgaanilised happed, seedeensüümid, SOD ensüümid, antioksüdandid, C ja B- grupi vitamiinid, mineraalid ja aminohapped aitavad tasakaalustada soolestiku optimaalset pH taset ja suurendada kasulike soolebakterite hulka, soodustades normaalset seedimist. Aitavad ennetada soolevähki ja -põletikku ning leevendada laktoositalumatust. Taimed on fermenteeritud looduslikul meetodil.

KASUTAMINE
Soovituslik päevane annus:

23 -38 kg 13-18 tilka päevas
39 – 54 kg 19-24 tilka päevas
55-70 kg 25-30 tilka päevas
71-86 kg 31-36 tilka päevas
87-102 kg 37-41 tilka päevas
103-118 kg 42-47 tilka päevas

Sega vajalik ekstraktikogus 100 ml toasoojas vees või muus joogis. Ekstraktilahusele võib maitse parendamiseks lisada ka mett.
Hoia ekstraktilahust enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda.
Ekstraktilahuse 30 – 60 sekundit suus hoidmine enne alla neelamist tagab toitainete kiire imendumise läbi suu limaskesta verre, andes ekstrakti kasutamisel parima tulemuse.

KASULIKE BAKTERITE AKTIVISEERIMISEKS, IMMUUNSUSSÜSTEEMI ERGUTAMISEKS JA TOITAINETE OMASTAMISEKS: Kahekordistada päevast annust. Jagada kahekordne ekstraktilahuse päevane annus pooleks ning manustada pool hommikul ja pool õhtul. Kasutada 1 tund enne või 1 tund pärast sööki. Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks toodet kasutada kuurina 1-2 kuud.
TOIDUMÜRGITUS, KÕHUVIIRUS, KÕHUGRIPP – Esmaste sümptomite ilmnemisel kolmekordistada päevast annust ning manustada ekstraktilahust iga 4 tunni järel kuni sümptomite taandumiseni.

Märkus: Kui teil on raske tervislik seisund, pidage enne ekstrakti kasutamist nõu oma perearstiga.
Ei soovitata põie- ja neerukivide esinemisel.
Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toimeainete või toote mõne koostisosa suhtes; raseduse ning rinnaga toitmise ajal; mitte kasutada alla 6-aastastele lastele; hoida lastele kättesaamatus kohas.
Kasutamine koos teiste toidulisanditega või ravimitega: Koostoimeid teiste toidulisanditega või ravimitega ei ole täheldatud. Sellegipoolest on soovitatav kasutada ekstrakti 1 tund enne või pärast teiste toidulisandite või ravimite kasutamist.
KÕRVALTOIMED: Nagu kõik toidulisandid ja ravimid, võib ka toode erandjuhtudel põhjustada kõrvaltoimeid. Kui te märkate mõnda kõrvaltoimet, palun rääkige sellest oma arstile või apteekrile.
Hoidke infoleht alles, et seda vajadusel uuesti lugeda.
Ärge kasutage toodet peale pakendil märgitud säilivusaega.
Säilitamine: Hoida temperatuuril alla 25ºC kaitstuna otsese päikesevalguse eest.
Parim enne lõppu: vt. Pakendilt. Neto kogus: 50ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Soolestiku Mikrofloorat Tasakaalustav Ekstrakt 50ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

preloader