Kasekäsna Ekstrakt 50ml

16.00

(10 arvustused)

Koostis: Kasekäsn (Inonotus obliquus) ehk must pässik, destilleeritud vesi, etanool
Toote pakend: Tilgutiga klaaspudel
Toote sisu: Vedelekstrakt

TOIME: Kasekäsn on tuntud eluenergiat suurendava, immuunsussüsteemi ergutava ning toonust tõstva toimega. Parandab füüsilist- ja vaimset võimekust. Farmakoni kasekäsna ekstrakt sisaldab hulgaliselt loodusliku päritoluga antioksüdantseid ensüüme (superoksiidi dismutaas ehk SOD), fütotoitained, K-vitamiini, B-grupi vitamiine, aminohappeid (valgud), mineraale ja mikroelemente, mis soodustavad paljude organismi funktsioonide normaliseerumist ja paranemist.

Tootekood: 001 Kategooria:

Kirjeldus

 • Soovitatav kasutada täiendavaks SOD ensüümide, B-grupi vitamiinide, aminohapete (valgud), mineraalainete allikaks, kui toit ei sisalda või organism ei suuda toidust omastada piisavalt neid toiteaineid.
 • Soovitame kroonilise väsimuse, stressi ja immuunsuse tugevdamiseks kasutada kuurina 2-3 kuud.
 • Raskete ja krooniliste haiguste korral võib päevast doosi suurendada 1,5 – 2 korda peale ühe nädalast kasutamist. Soovitatav ekstrakti kasutada kuurina kolme kuu jooksul. Kolme kuu möödudes üks kuu mitte toodet kasutada. Seejärel võib kuuri korrata.

KOOSTISOSAD: Kasekäsn (Inonotus obliquus) ehk must pässik, destilleeritud vesi, etanool.

* FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT sisaldab oluliselt rohkem kasekäsna (40 tilgas ehk 5 ml ligikaudu 1 g) kui teised samalaadsed tooted. Tulemus on saavutatud erilise* tehnoloogia abil, mis tagab kolm korda suurema bioaktiivsete toimeainete sisalduse ekstraktis.
* Farmakoni eriline tehnoloogia tähendab seda, et kasekäsna ekstrakti on töödeldud korduvalt: valmis ekstraktile lisatakse uuesti pulbristatud kasekäsna ja töödeldakse nii kolm korda.
Farmakoni kasekäsna ekstrakti valmimine võtab aega ligikaudu üks aasta. Tänu sellele on Farmakoni kasekäsna ekstraktis maksimaalselt looduslikke bioaktiivseid aineid, mis tugevdavad efektiivselt immuunsüsteemi.
* FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKTI tooraine töötlemisel ning ekstrakti valmistamisel on kasutatud madalatemperatuurilist tehnoloogiat st temperatuuril alla +25ºC.
NB! Kuumutamine üle +46°C hävitab suurema osa toitaineid sh antioksüdandilisi ensüüme (SOD ensüümid), aminohappeid (valgud) ja vitamiine. Tänu sellele on ekstraktis säilinud maksimaalselt kõik kasulikud komponendid. Kasekäsn sisaldab ka rikkalikult mineraalaineid ja mikroelemente, mis ei ole kuumustundlikud (va magneesium).

Farmakon kasutab kasekäsna, mis on umbes 15 aastat kasvanud puu küljes ja kaalub üle 4 kilo. Selline kasekäsn sisaldab maksimaalselt looduslikke bioaktiivseid aineid.

Kasekäsna kutsutakse Eestis erinevate nimedega nagu must pässik, tšaaga, chaga ja shaga.

Küsimused ja vastused

SOD ensüümid esinevad kõigis elusrakkudes. SOD ensüümid kaitsevad elusrakke, reguleerides raku energiat ja ainevahetust. Nende ülesandeks on organismis vabade radikaalide muundamine kahjutumateks ühenditeks, suurendades seeläbi organismi loomulikku kaitsevõimet. INIMENE on energeetiline olevus, kes sööb ja joob selleks, et elus ja terve olemiseks energiat toota ning keharakke uuendada – end pidevalt taastoota.

Iga rakk kehas on elektrienergia tootja ja energiatootmise katkemisel saabub surm.

Energia on väli ja inimenegi on väli. Albert Einstein on öelnud, et „väli on ainus reaalsusˮ. Seetõttu tuleks inimese terviseprobleeme hakata lahendama energiaga seostatult, keha terviklikkuse printsiibil.

Tänapäevane elustiil – emotsionaalsed pinged (teadlikud või alateadlikud) sh hirmud, keskkonna üldine saastumine ning sellest tulenev raskemetallide organismi ladestumine, ebakvaliteetne toit, liialdamine magusega, vähene vee joomine ja liikumine, elektromagneetiline kiirgus (mobiiltelefonid, arvutid), ületöötamine, kurnatus, unepuudus, ravimite liigne tarvitamine, liialdamine alkoholiga, suitsetamine jne koormavad organismi kaitsesüsteemi ning viib nn oksüdatiivse stressi tekkele. Tagajärjeks on rakkude ja kudede kahjustused ning energiakriis rakkudes. Sellest tulenevalt, kroonilised haigused, enneaegne vananemine, südame- ja veresoonkonna haigused, kasvajad, vähid ning muud rasked tervisehädad. Seega on SOD ensüümide puudus ehk energiakriis just peamiseks krooniliste haiguste ja organismi vananemise põhjuseks. Iga rakk meie kehas vajab energiat.

Maa energiaallikaks on päike. Taimed kasvavad päikesevalguse ja soojuse, ehk päikeseenergia toimel. Päikeseenergia salvestub taimedes bioenergiana ning taimed muundavad selle energia SOD ensüümideks. Mida kauem taim on päikeseenergiat endasse kogunud, seda rohkem on selles SOD ensüüme.

Inimese rakk on nagu masin. Iga masin kasutab tööks mingit energiat. Autod saavad oma energia bensiinist, tuuleveskid tuulest jne. Inimene saab oma energia loodusest st päikesest ja taimedest. SOD ensüümid aitavad meil ELUENERGIAT TAASTADA. Mida suurem on SOD ensüümide sisaldus toortoidus ja taimedes, seda rohkem need annavad ELUENERGIAT.

LOE LISA ELUENERGIAST

Tähelepanu! Temperatuuril üle +25ºC hakkavad SOD ensüümid hävima ning temperatuuril +49ºC on peaaegu kõik ensüümid hävinud.

FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT on tuntud SOD ensüümide suure sisalduse poolest. SOD ensüümid kaitsevad rakke reguleerides raku energiat ja ainevahetust ning esinevad peaaegu kõigis elusrakkudes. Seoses sellega võib SOD ensüüme nimetada ELUENERGIAKS. SOD ensüümide puudus viitab ENERGIAKRIISILE.

FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT on oluline eluenergia (energiakriisi taastamiseks). FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT küllastab verd hapnikuga ja avaldab kogu organismile üldtugevdavat toimet.

FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKTIS on 25-50 korda rohkem antioksüdantseid ensüüme (SOD ensüüme) või eluenergiat kui marjades, puuviljades, juurviljades ning seentes kuna nende valmimise aeg on ligikaudu 4-6 kuud.

Suur SOD ensüümide sisaldus on tingitud sellest et FARMAKONI KASEKÄSN on olnud puu küljes umbes 15 aastat, FARMAKONI kasekäsna ei ole kuivatatud kuumusega ning FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKTI valmistamisel on kasutatud madalatemperatuurilisi tehnoloogiaid. Tänu sellele on ekstraktis säilinud maksimaalselt kõik kasulikud komponendid.

Temperatuuril üle +25ºC hakkavad SOD ensüümid hävima ning temperatuuril +49ºC on peaaegu kõik SOD ensüümid hävinud. Temperatuuril üle +46°C hävinevad aminohapped (valgud) ja enamus toiteaineid ning vitamiinid.

Loe lisa

* Kasekäsnast Loe lisa siit 

* Loodusliku päritoluga mineraalainetest ja mikroelementidest Loe lisa siit 

* SOD ensüümidest Loe lisa siit

* Kasekäsna kliinilised uuringud  Loe lisa siit

Soovitatav annus

Igapäevane annus arvestada kehakaalu järgi

23 -38 kg 13-23 tilka päevas
39 – 54 kg 24-34 tilka päevas
55-70 kg 25-45 tilka päevas
71-86 kg 44-56 tilka päevas
87-102 kg 57-67 tilka päevas
103-118 kg 68-78 tilka päevas

Märkus: Kui teil on raske tervislik seisund, pidage enne kasekäsna ekstrakti kasutamist nõu oma perearstiga.

ORGANISMI PUHASTAMISEKS JA IMMUUNSÜSTEEMI ERGUTAMISEKS manusta kasekäsna ekstrakti 1 tund peale sööki. Hoia ekstrakti või ekstraktilahust enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda. Ekstrakti suus hoidmine enne alla neelamist tagab toitainete ja SOD ensüümide kiire imendumise läbi suu limaskesta verre, andes ekstrakti kasutamisel parima tulemuse. Juhul kui ekstrakti maitse tundub liiga intensiivne, võib ekstrakti lahjendada 20 ml toasoojas (mitte üle +25°C) vees või muus joogis.

KAALU LANGETAMISE EESMÄRGIL manusta kasekäsna ekstrakti umbes 15 minutit enne igat söögikorda. Näljasignaali edastab aju reaktsioonina toitainete tasakaalu puudusele veres. Tänu kasekäsna ekstrakti kiirele imendumisele lülitub aju näljasignaal välja, seega väheneb söögiisu ja kaal langeb. Lahusta päevane ekstraktikogus toasoojas vees umbes 330 ml suurusesse klaaspudelisse. Tarbi paari lonksu kaupa päeva jooksul, kui tunned näljatunnet või energia puudust.

Pane tähele, et kuna organism on ligikaudu 5 tundi peale ekstrakti manustamist antioksüdantsetest ensüümidest (SOD) saadud energiaga aktiveeritud, võib õhtusel ajal ekstrakti tarbimine raskendada uinumist.

Mitte kasutada tasakaalustatud ja täisväärtusliku toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toodet mitte kasutada neerukivide tekke ohu või veritsushäirete korral. Mitte kasutada: ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes, koos antibiootikumidega, raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

Hoiatus / Organismi puhastamise kriis

 1. Kuna kasekäsna ekstrakti toimel hakkab keha väljutama mürkaineid, mis on organismile kurnav, vajate tavalisest enam puhkust.
 2. Toksiinide väljutamisele saab kaasa aidata, kui juua tavapärasest rohkem vett ning vähendada liha-, muna- ja piimatoodete tarbimist.
 3. Ekstrakti tarbimise alustamisel aktiviseerub esimese 24-48 tunni jooksul üldjuhul soolestiku töö, millest tulenevalt võib esineda kõhulahtisust või sagenenud uriinieritust. Sümptomid võivad kesta paar päeva.
 4. Juhul kui esineb mõni krooniline haigus, võib ekstrakti tarbimise alustamisel tekkida ka nn „organismi puhastamise kriis“, mis võib põhjustada ebamugavustunnet. Sümptomiteks võivad olla väsimus, haiglane tunne, lihasvalu, peavalu, puhitus, kõhukinnisus, kõhulahtisus, jne. Need sümptomid on ajutised ja võivad kesta ligikaudu 3-5 päeva kuna organism väljutab kehast toksilisi aineid. Organismi puhastamise kriisi sümptomite korral vähendage annust 50% võrra ja suurendage vee tarbimist 7 päevaks või kuni seisund on stabiliseerunud. Kui organismi puhastamise sümptomid peale 50% annuse vähendamist ei kao, lõpetage toote kasutamine.

KASEKÄSNA EKSTRAKTI kasutamisel ei ole üleannustamist täheldatud.

Kasutamine koos teiste toidulisanditega või ravimitega

Koostoimeid teiste toidulisanditega või ravimitega ei ole täheldatud. Sellegipoolest on soovitatav kasutada kasekäsna ekstrakti 1 tund enne või pärast teiste toidulisandite või ravimite kasutamist. Kasutamine koos kohviga: Kasekäsna ekstrakti ei ole soovitatav kasutada üheaegselt kohvi tarbimisega. Mõnedel ekstrakti kasutajatel on kohvi ja ekstrakti üheaegne tarbimine esile kutsunud ajutist uimasust.
Kui te unustate KASEKÄSNA EKSTRAKTI kasutada: Ärge võtke kahekordset annust, kui annus jäi eelmisel korral võtmata. Võtke annus nii pea kui see meelde tuleb.

Tooja: Eartherbs L.L.C., NY 13030 USA
Maaletooja: Farmakon OÜ

10 arvustust tootele Kasekäsna Ekstrakt 50ml

 1. Janne

  Olen 46-aastane naine, aastaid kannatanud ärritunud soole sündroomi agressiivse vormi käes. Iga kord kui kuhugi välja läksin, vaatasin, kus asub lähim tualettruum. Ma ei teadnud kunagi, millal ja kus tekib mul vajadus kiiresti tualetti pääseda. Ma ei oska kirjeldada, kuidas see kõik minu elu segas. Kui Farmakoni kasekäsna ekstrakti kampaaniapakkumine minu e-postile saadeti, otsustasin katsetada. Juba mõne nädala möödudes tundsin leevendust. Nüüd olen läbi teinud kolme kuulise kuuri. Soolestiku valu on kadunud ja äkilist vajadust wc-d külastada enam ette ei tule. Olen väga rahul! Tänan teid!

 2. Ellen

  Mu enesetunne oli kehv ja ma ei saanud aru, mis minuga toimub. Sõbrad hakkasid muretsema, kuna ma ei käitunud enam iseendana. Mul oli raskusi keskendumise ja magamisega. Käisin allergoloogi juures, et teada saada, kas olen millegi vastu allergiline. Testid allergiat ei näidanud. Samuti võtsin ette käigu psühhiaatri juurde, kes soovitas hakata tarvitama antidepressante. Seda ma teha ei soovinud. Otsustasin minna bioresonantsteraapiasse. Terapeut soovitas mulle organismi puhastamiseks Farmakoni kasekäsna ekstrakti. Ekstrakti kasutama hakates paranes minu tuju ja enesetunne juba mõne päevaga. Mõne aja pärast märkas sõber positiivseid muutusi ka minu välimuses. Kasekäsna ekstrakt vabastab organismi toksilistest ainetest ning tuli välja, et just toksilisus oli minu halva enesetunde ja probleemide põhjuseks. Soovitan ekstrakti kõikidele oma tuttavatele. Hea enesetunne on vaid ühe pudeli kasekäsna ekstrakti kaugusel! 

 3. Patrik

  Olen 40 aastane mees. 12 aastat tagasi diagnoositi mul raske artriit. Minu tervis, mis oli seni olnud väga hea, halvenes kiiresti. Mulle määrati tugevad põletikuvastased ja valuvaigistavad ravimid, mis ainult ajutiselt vähendasid kroonilist salakavalat valu. Mu sõrmed, randmed ja küünarnukid olid põletikus. Pidin võitma järjest rohkem ravimeid – lõpuks koguni viisteist erinevat tabletti päevas. Organism sai suurest ravimite hulgast kahjustatud. Juuksed hakkasid välja langema, hambad lagunesid, tekkis ärritunud soole sündroom, nahalööve ja lõpuks depressioon. Mulle määrati tugev ravi, mis aitas mõnda aega ja võimaldas mul kuidagi elada. Kaks aastat tagasi lõi haigus väga tugevalt välja. Vältisin mõnda aega arsti juurde minemist, kuna kartsin seda tohutut ravimikogust, mida mulle välja kirjutatakse. Suure valu tõttu pidin siiski arsti poole pöörduma. Selleks ajaks oli mu parem küünarnukk paistes ja ma ei saanud kätt sirgeks, see oli nagu lukustatud 45% nurga all, samuti oli vasak õlg paistes ja ma ei suutnud kätt tõsta. Just siis, kui olin lootust kaotamas, soovitas sõber mul proovida kasekäsna ekstrakti. Ta ütles, et ega halvemaks ikka minna ei saa. Otsustasin proovida ja see tõepoolest aitab! Usute või mitte, aga peale mõne nädalast kasekäsna ekstrakti kasutamist mu valu kadus, paistetus alanes ja ka liigesed on hakanud uuesti liikuma. Ja ma ei võta ühtegi keemilist ravimit! Saan kasekäsna ekstraktist energiat. Igemed, juuksed ja nahk on hakanud paranema. Samuti tunnen, et libiido taastub. Kõik see on juhtunud mõne nädala jooksul alates sellest, kui ma alustasin kasekäsna ekstrakti tarbimist. Soovitan kõigile, kellel on samasugused probleemid nagu minul.

 4. imeline777

  Väga vajalik toode. Mõnus kasutada. Sain imekiiresti kätte.

 5. Caty 27

  Mul oli reflukshaigus. Magada sain ainult paremal küljel, sest kohe kui vasakule küljele keerasin, tuli maohape mulle kurku ja ninasse. Vähe sellest, et seisund häiris oluliselt mu und, hakkas ühel küljel magamisest valutama parem õlg. Tuttav soovitas katsetada Farmakoni kasekäsna ekstrakti, kuna ta ise oli oma kõrvetistele sellest abi saanud. Ka mina sain kasekäsna ekstraktist abi. Juba umbes nädalaga refluks kadus. Saan jälle normaalselt magada ja elada.

 6. Peter 49

  Olen kasutanud kasekäsna ekstrakti juba üle üheksa kuu ning pole ennast kunagi paremini tundnud. Olen terve elu olnud tõbine. Kord külmetushaigused, siis gripp. Pidin koolist sageli puuduma ning ka tööle minnes oli sageli vaja võtta haigusleht. Teismelisena lõi mul välja ka allergia. Peale seda, kui hakkasin tegema kasekäsna ekstrakti kuure, olen ainult ühe korra haige olnud. Isegi siis kui suur osa kolleege said töö juures viirusnakkuse, suutsin mina sellele vastu panna ja ei jäänud haigeks. Samuti olen lahti saanud allergiast. Lisaks tunnen, et kasekäsna ekstrakti kasutamisel on oluliselt paranenud öine unekvaliteet. Soovitan kõigile kasekäsna ekstrakti.

 7. Robert 69

  Olin aastaid kannatanud artriidi, selja- ja kaelavalude käes. Elasin ainult valuvaigistite mõju all. Ma ei saanud paremal küljel magada, kuna valu oli väljakannatamatu. Mõned aastad tagasi kukkusin redelilt ning vigastasin jalga. Arstid ütlesid, et mul on kõhre- ja pehmete kudede kahjustused ning pean minema põlveliigese operatsioonile. Naine soovitas mul kasutada kasekäsna ekstrakti. Juba peale kolme nädalat, kui olin ekstrakti tarbinud, tundsin, et saan sellest valudele leevendust. Peale kahte kuud ekstrakti kasutamist tundsin tohutut kergendust ning ma suudan isegi paremal küljel magada. Soovitan kõigile, kes valudes vaevlevad. Ekstrakt mõjub tõesti imeliselt.

 8. Malle 62

  Mul on viimased 20 aastat olnud kõrge vererõhk. Olen pidanud võtma ravimeid, et seda kontrolli all
  hoida. Olen proovinud kasutada igasuguseid ravimtaimi, kuid kasu olen saanud ainult Farmakoni
  kaseskäsna ekstraktist. Kasutan kasekäsna ekstrakti nüüd juba kolmandat kuud. Vererõhk on täiesti
  normis. Hämmastav on asjaolu, et kuigi vererõhk on nüüd pigem madal, on energiatase väga kõrge.
  Ehk kasekäsna ekstrakt tõstab mu energiataset, samas alandades vererõhku. Kinnitan, et jään teie
  kasekäsna ekstrakti püsitarbijaks.

 9. Violetta Mulgimaalt

  Mõned aastad tagasi tekkis mu näonahale, suu ja nina piirkonda, punetav ja sügelev lööve. Arst diagnoosis rosaatsea ja teatas, et tegemist on nahahaigusega, mis on eluaegne. Allub küll kangetele ravimitele kuid päris terveks sellest haigusest ei pidavat saama. Olin endast väljas, kuna lugesin, et selle haiguse tagajärjel võib tekkida nn mugulnina… Õnneks kohtasin inimest, kes soovitas mulle Farmakoni tooteid. Kuna nahahaigused saavad üljuhul alguse organismist, oli kõigepealt oluline organismi puhastada ja tugevdada. Selleks sobis hästi Farmakoni kasekäsna ekstrakt, mis on sarnastest toodetest erinev selle poolest, et toorainet pole kuumutatud, tänu millele on kõik organismile vajalik täiel määral ekstraktis säilinud. Lisaks hakkasin kasutama Farmakoni antioksüdantilist kreemi. Kuna oli suvine aeg, viibisin mõõdukalt ka päikese käes. Juba paari nädala möödudes hakkas lööve minu nahalt taanduma ja kuu ajaga oli nahk täiesti puhas! Selleks, et tulemuse püsiksid, jätkasin ekstrakti ja kreemi kasutamist veel kaks kuud. Seega kolme kuuga sain võitu nahahaigusest, mida arst oli nimetanud eluaegseks! Imeline!

 10. Eve

  Olen kasutanud kasekäsna ekstrakti kaks kuud. Mul on palju rohkem energiat kui varem. Saan kõik tööd kiirelt tehtud. Tunnen, et olen erksam, tähelepanelikum ja rõõmsam.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title