Roosilõhnalise Kuldjuure ja Maca Juure Ekstrakt 50ml

15.00

KOOSTISOSAD: Allikavesi, roosilõhnaline kuldjuur, maca juur, etanool.

TOIME: Aitab kaasa lõõgastumisele ja tõstab tuju. Toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral. Aitab rahuneda ning maandada pingeid. Aitab kaasa närvisüsteemi talitlusele.

Toode sisaldab 100% mahepõllunduses kasvatatud taimi.

Kategooria:

Kirjeldus

AKTIIVKOMPONENDID:

Roosilõhnalise kuldjuure uuringud on näidanud, et kuldjuure kasutamine suurendab vaimset võimekust, sh keskendumisvõimet. Eriti soovitatav kasutada kroonilise väsimuse korral. Kuldjuur tõstab serotoniini ja dopamiini taset (rõõmu hormoonid), mistõttu on seda iidsetest aegadest kasutatud ergutava, väsimust peletava ning töö- ja suguvõimet suurendava vahendina. Kuldjuur toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral. Aitab kaasa närvisüsteemi talitlusele, aitab rahuneda ning maandada pingeid. Kasutatakse rahvameditsiinis toniseeriva ja organismi üldtugevdava vahendina. Sisaldab taimseid adaptogeene.

Maca juur sisaldab aminohapet nimega türosiin, mis toetab närvisüsteemi tööd, toimides meeleolu tõstjana ning stressi leevendajana. Maca juur aitab taastada neerupealiste tööd, olles suureks abiks neerupealiste kurnatuse (väsimuse) korral. Tõstab kehas kortisooli ja DHEA taset ning sobib kasutada kroonilise kurnatuse korral. Vähendab vananemise ilminguid. Maca juurel on positiivne mõju meie ajutegevusele (mälu, meeleolu ja kognitiivsed võimed) ja närvisüsteemile. Maca juur toimib hormoonide tasakaalustajana ja aitab seeläbi nii menopausi aegsete vaevuste (kuumahood) kui ka PMS sündroomi (tujukõikumised) vastu. Sisaldab rohkesti vitamiine (B1, B2, B6, C, E), taimesteroole, mineraalaineid ja mikroelemente (kaaliumit, väävlit, rauda, fosforit, tsinki, vaske ja mangaani) ning taimseid adaptogeene.

ANNUSTAMINE: Päevane tarbimiskogus 20 – 30 tilka 2 korda päevas.

Juhul kui ekstrakti maitse tundub liiga intensiivne, võib ekstrakti lahjendada. Sega vajalik ekstrakti kogus 20 ml toasoojas vees või muus joogis. Ära lisa ekstraktile vett või jooki, mis on üle +25ºC.

Hoia ekstrakti või ekstraktilahust enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda. Ekstrakti suus hoidmine enne alla neelamist tagab toitainete ja SOD ensüümide kiire imendumise läbi suu limaskesta verre, andes ekstrakti kasutamisel parima tulemuse.

ENNE TARVITAMIST LOKSUTADA

 *** Miinimumkogust (20 tilka 2 korda päevas ligikaudu 2 ml) on soovitatav kasutada emotsionaalsete pingete, stressi ja närvisüsteemi talitluse toetamiseks kuurina 1-2 kuud.

*** Maksimumkogust (30 tilka 2 korda päevas ligikaudu 3 ml) on soovitatav kasutada kroonilise väsimuse, ärevushäirete, depressiooni ja närvisüsteemi talitluse toetamiseks kuurina 2-3 kuud.

 Minimaalne päevane annus (20 tilka 2 korda päevas ligikaudu 2 ml)  vastab 10000 mg roosilõhnalise kuldjuurele (Rhodiola rosea), 333mg maca juurele (Lepidium meyenii).

Maksimaalne Päevane kogus (30 tilka 2 korda päevas ligikaudu 3 ml)  vastab 15000 mg roosilõhnalise kuldjuurele (Rhodiola rosea), 5000mg maca juurele (Lepidium meyenii).

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Todulisandi kasutamine ei asenda mitmekülgset toitumist ja tervislikku eluviisi.

Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes; raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamine: Hoida temperatuuril +3 ºC kuni +20 ºC kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Netokogus: 50 ml. Parim enne lõppu: vt. Pakendilt.

 Tooja: Farmakon OÜ, juriidiline aadress: Tare 4-2, Tallinn 10135, Eesti

Telefon: (372) 56275859    E-mail: info@farmakon.ee

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Roosilõhnalise Kuldjuure ja Maca Juure Ekstrakt 50ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

preloader