Mumio Ekstrakt 50ml

20.00

(5 arvustused)

Koostis: Mumio, destilleeritud vesi, etanool.
Toote pakend: Tilgutiga klaaspudel
Toote sisu: Ekstrakt

Toime: Farmakoni Mumio ekstrakt sisaldab hulgaliselt loodusliku päritoluga fulvohapet, mineraale ja mikroelemente ning aminohappeid (valgud). Mumio tugevdab immuun- ja närvisüsteemi ning peaaju tähtsaid funktsioone; soodustab paljude organismi funktsioonide normaliseerumist ja paranemist. Mumio ekstrakt sisaldab hulgaliselt magneesiumi***, mis on oluline närvisüsteemi funktsioneerimiseks ja lihaspingete leevendamiseks. Samuti hulgaliselt kaltsiumi, fosforit ja räni, mis aitavad tugevdada luid. Mumio aitab taastada kahjustatud kudesid, aidates kiiremini taastuda luumurdudest ja teistest traumadest. Mumio oluliseks koostisosaks on fulvohape, mis aitab organismil toitaineid omastada, aktiviseerib organismile kasulikke baktereid, parandab ainevahetust ja vere koostist ning avaldab põletiku- ja mürkidevastast mõju.

*** Teadlased on tõestanud, et magneesiumipuudus vähendab oluliselt heade bakterite (pro- ja prebiootikumide) osakaalu soolestikus, halvendades soolestiku normaalset mikrofloorat. Magneesium on oluline soolestiku pH taseme tasakaalustamiseks. Viited (PubMed – Kliiniliste uuringute registris).

Tootekood: 004 Kategooria:

Kirjeldus

FARMAKONI MUMIO toorainet ei ole sulatatud ega töödeldud kuumusega (kuumutamine üle +46°C hävitab suurema osa toitaineid, ensüümid, vitamiinid, magneesiumi ja organismile kasulikud bakterid). Tooraine töötlemisel ning ekstrakti valmistamisel on kasutatud madalatemperatuurilisi tehnoloogiaid. Tänu sellele on Farmakoni Mumio ekstraktis säilinud maksimaalselt kõik kasulikud komponendid.

Kõik mumios sisalduvad väärtuslikud toimeained ja mineraalained imenduvad rakkudesse 100%-liselt. *Inimorganism omastab ainult taimedest saadud toiteaineid, mineraalaineid ja mikroelemente Loe lisa siit loodusliku päritoluga mineraalainete ja mikroelementide kohta.

* Toidulisand ei asenda mitmekülgselt toitumist.

FARMAKONI MUMIO EKSTRAKT sisaldab hulgaliselt (u 80) loodusliku päritoluga inimorganismile vajalikku komponenti: fulvohapet (huumushapped) ehk elektrolüüte; mineraalaineid (kaltsium, magneesium, fosfor, kaalium); mikroelemente (räni, raud, tsink, mangaan, vask, jood, silikoon, väävel, seleen ); loodusliku päritoluga antibiootikume ja organismile kasulikke baktereid; organismile eriti olulisi aminohappeid ehk valke (asparagiin, glutamiin, glütsiin, lüsiin, fenüülalaniin, seriin, türosiin ja valiin); ensüüme, steroide, peptiite, foolhapet, vitamiine (B-1, B-6, B12), fosfolipiite, polüfenoole, P-vitamiini (citrines), hormoone, eeterlikke õlisid ja veel palju muudki organismile kasulikku.

FARMAKONI MUMIO kohta Loe lisa siit
Fulvohappe kasulikkuse kohta Loe lisa siit
Magneesiumi kasulikkuse kohta Loe lisa siit

Kasutamisõpetus

Sega vajalik ekstrakti kogus 20 ml toasoojas vees või muus joogis. Ekstraktilahusele võib maitse parendamiseks lisada ka mett. Hoia ekstraktilahust enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda. Ekstraktilahuse 30 – 60 sekundit suus hoidmine enne alla neelamist tagab toitainete kiire imendumise läbi suu limaskesta verre, andes ekstrakti kasutamisel parima tulemuse.

Soovituslik annus (arvestada kehakaalu järgi)

23-38 kg 13-18 tilka päevas
39-54 kg 19-24 tilka päevas
55-70 kg 25-30 tilka päevas
71-86 kg 31-36 tilka päevas
87-102 kg 36-41 tilka päevas
103-118kg 42-47 tilka päevas

FARMAKONI MUMIO EKSTRAKTI keskmine päevane annus (30 tilka) vastab 600 mg mumiole.

TERVELE INIMESLE TOITAINETE OMASTAMISEKS, IMMUUNSUSSÜSTEEMI ERGUTAMISEKS NING KASULIKE BAKTERITE AKTIVISEERIMISEKS – Jagada päevane soovituslik annus (kehakaalu järgi) pooleks ning manustada ekstraktilahust kaks korda päevas (hommikul ja õhtul).

FÜÜSILISE KURNATUSE KORRAL (dehüdratsioon, lihaste väsimus ja krambid) – Manustada soovituslik päevane annus peale füüsilist pingutust või enne magamaminekut.

TERVISEPROBLEEMIDE KORRAL IMMUUNSUSSÜSTEEMI TUGEVDAMISEKS – Kahekordistada päevast annust, jagada ekstraktilahus pooleks ning manustada pool hommikul ja pool õhtul. Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks ekstrakti kasutada kuuridena, so 3-4 kümnepäevast kuuri 5 päevaste vahedega.

TOIDUMÜRGITUS, KÕHUVIIRUS, GRIPP JA KÜLMETUS – Esmaste sümptomite ilmnemisel kahekordistada päevast annust ning manustada ekstraktilahust iga 4 tunni järel kuni sümptomite taandumiseni.

MUMIO EKSTRAKT 50 ml suurune pudel (s.o u 770 tilka).

Märkus: Kui teil on raske tervislik seisund, pidage enne MUMIO ekstrakti kasutamist nõu oma perearstiga.

Hoiatus

Ei soovitata põie- ja neerukivide esinemisel. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toimeainete või toote mõne koostisosa suhtes; ei ole soovitatav kasutada raseduse ja rinnaga toitmise ajal; mitte kasutada alla 6-aastastele lastele; hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kasutamine koos teiste toidulisanditega või ravimitega: Koostoimeid teiste toidulisanditega või ravimitega ei ole täheldatud. Sellegipoolest on soovitatav kasutada mumio ekstrakti 1 tund enne või pärast teiste toidulisandite või ravimite kasutamist.

Kasutamine koos toidu ja joogiga: Erinõuded puuduvad.

Kõrvaltoimed

Nagu kõik toidulisandid ja ravimid, võib ka mumio ekstrakt erandjuhtudel põhjustada kõrvaltoimeid. Kui te märkate mõnda kõrvaltoimet, lõpetage ekstrakti kasutamine.

Säilitamine

Hoida temperatuuril alla 25ºC kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Netokogus: 50 ml. Parim enne lõppu: vt. Pakendilt.

Tooja: Eartherbs L.L.C., NY 13030 USA
Maaletooja: Farmakon OÜ

5 arvustust tootele Mumio Ekstrakt 50ml

 1. Heli Mottus

  Viiruste tõrjeks esmane abivahend – toimib väga hästi:)

 2. Anu

  Olen väga rahul . Sain kõhupuhitusele nii ruttu abi.

 3. P.

  Parem enesetunne ja rohkem energiat (enne kuu, kaks tarvitada, kuidas kellelegi mõjub). Eriti soovitan neile, kellel on kõhupuhitusega probleeme (viitab käärimisele kõhus). Olen proovinud läbi ajada leiva ja saiata (vahelduva eduga). Kui isutab musta leiva järele, ostan PÄRMIVABA leiba (Eesti Pagar “Peremehe rukkileib, väga hea). Põhjus: leib/sai sisaldavad aktiivpärmi (googelda), mis rikub seedekulgla tasakaalu.

 4. aveo

  Kasutan seda vastavalt juhendile viiruste ja kõhuhädade korral. Kiirendab paranemist.

 5. Jaana

  Mumio ekstrakt on asendamatu kõhuhädade korral. Hoian pudelit alati käeulautses, eriti reisil olles.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title