SOD Ensüümid

SOD ensüümide kohta loe lisa:

Farmakoni tooted

FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT on tuntud SOD ensüümide suure sisalduse poolest. SOD ensüümid kaitsevad rakke reguleerides raku energiat ja ainevahetust ning esinevad peaaegu kõigis elusrakkudes. Seoses sellega võib SOD ensüüme nimetada ELUENERGIAKS.
*FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT on oluline eluenergia taastamiseks. FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT küllastab verd hapnikuga ja avaldab kogu organismile üldtugevdavat toimet.

Näide: FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKTIS on 25-50 korda rohkem (SOD ensüüme) või eluenergiat kui marjades, puuviljades, juurviljades ning seentes kuna nende valmimise aeg on ligikaudu 4-6 kuud.
Suur SOD ensüümide sisaldus on tingitud sellest et FARMAKONI KASEKÄSN on olnud puu küljes ligikaudu 20 aastat, kasekäsna ei ole kuivatatud kuumusega ning FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKTI valmistamisel on kasutatud madalatemperatuurilisi tehnoloogiaid. Tänu sellele on ekstraktis säilinud maksimaalselt kõik kasulikud komponendid.
*Temperatuuril üle +25ºC hakkavad SOD ensüümid hävima ning temperatuuril +49ºC on peaaegu kõik SOD ensüümid hävinud. Temperatuuril üle +46°C hävinevad aminohapped (valgud) ja enamus toiteaineid ning vitamiinid.
Kasekäsn sisaldab ka rikkalikult mineraalaineid ja mikroelemente. *Mineraalained (va magneesium) ja mikroelemendid ei ole kuumustundlikud.

FARMAKONI KASEKÄSNA kasulikkuse kohta Loe lisa