Elujõu Eliksiir Gaabriel 200ml

15.00

ELUJÕU ELEKSIIR GAABRIEL – ORGANISMI ÜLDTUGEVDAV 100% TAIMNE TOIDULISAND.

TOIME: Kasutatakse organismi üldtugevdava vahendina. Mineraalainete, mikroelementide, aminohapete (valkude), B- ja C-vitamiinide rikas taimne toidulisand. Võimas immuunfunktsiooni toetaja.

KOOSTISOSAD: Allikavesi, mumio, roosilõhnalise kuldjuure ekstrakti kontsentraat, musta aroonia kontsentraat, mustikamarja kontsentraat, lodjapuumarja kontsentraat, mandli ekstrakt, suhkruvahtra siirup, etanool.

***Sisaldab rikkalikult mumiot.

Tootekood: 014 Kategooria:

Kirjeldus

Aktiivkomponendid

Mumiot tuntakse rahvameditsiinis kui võimast immuunsüsteemi tugevdajat kuna mumio sisaldab rikkalikult looduslikke toitaineid: fulvohapet, B-grupi vitamiine, mineraale (kaltsium, magneesium, fosfor, kaalium), mikroelemente (räni, raud, tsink, mangaan, vask, jood, väävel, seleen), aminohappeid ja teisi fütotoitaineid. FULVOHAPPE KOHTA LOE LISA SIIT

Aitab lõdvestada lihaseid. Mumio parandab oluliselt mineraalainete ainevahetust. Eleksiir on täiendavaks kaltsiumi- ja magneesiumiallikaks, kui toit ei sisalda või organism ei suuda toidust omastada piisavalt kaltsiumi ja magneesiumi. MUMIO KOHTA LOE LISA SIIT

Teised eliksiiri mõju tugevdavad komponendid:

Roosilõhnalise kuldruure uuringud on näidanud, et kuldjuure ekstrakti kasutamine suurendab vaimset võimekust sh keskendumisvõimet. Eriti soovitatav kasutada kroonilise väsimuse korral. Idsetest aegadest on kuldjuur olnud kasutusel kui ergutav, väsimust peletav, töö-ja suguvõimet suurendav vahend. Tõstab serotoniini ja dopamiini taset (rõõmu hormoonid). Toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral. Aitab kaasa närvisüsteemi talitlusele, aitab rahuneda ning maandada pingeid. Kasutatakse rahvameditsiinis toniseeriva ja organismi tugevdava vahendina. Sisaldab taimseid adaptogeene.

Musta aroonia kontsentraat, mustikamarja kontsentraat, lodjapuumarja kontsentraat sisaldavad rikkalikult antioksüdante, C-vitamiini ja teisi fütotoitaineid.

Mandel sisaldab rikkalikult magneesiumi, E-vitamiini, seleeni ja teisi fütotoitaineid.

Suhkruvaher sisaldab rikkalikult mangaani ja teisi fütotoitaineid.

Kõik nimetatud komponendid aitavad tugevdada organismi loomulikku vastupanuvõimet.

Soovitav annus

Päevane tarbimiskogus 2-4 teelusikatäit. Manustada 1-2 teelusikatäit 2 korda päevas söögi ajal puhtalt või veega. Eliksiiri hoida enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda läbi suu limaskesta verre, andes eliksiiri kasutamisel parima tulemuse. Soovitav kasutada kuurina 25-30 päeva. ENNE TARVITAMIST LOKSUTADA.

*** Miinimum kogus soovitatav kasutada täiendavaks mineraalainete, mikroelementide, aminohapete (valkude), B- ja C-vitamiinide allikaks, kui toit ei sisalda või organism ei suuda toidust omastada piisavalt toitaineid kuurina 1-2 kuud.

*** Maksimum kogust on soovitatav kasutada immuunsuse tugevdamiseks kuurina 25-30 päeva.

Minimaalne päevane annus (2 teelusikatäit, ligikaudu 10 ml) vastab 0,2 g veevaba mumio ekstraktile, 500 mg roosilõhnalise kuldjuurtele.

Maksimaalne Päevane kogus (4 teelusikatäit, ligikaudu 20 ml) vastab 0,4 mg veevaba mumio ekstraktile, 1 g roosilõhnalise kuldjuurtele.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Todulisandi kasutamine ei asenda mitmekülgset toitumist ja tervislikku eluviisi.

Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes; ei soovitata põie- ja neerukivide, raseduse korral; rinnaga toitmise ajal; lastel alla 12 eluaasta. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: Hoida temperatuuril +3 ºC kuni +20 ºC kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Peale avamist säilitada külmikus ja tarbida 4 nädala jooksul.

Netokogus: 200ml.

Parim enne lõppu: vt. Pakendilt.

Tooja: Farmakon OÜ, juriidiline aadress: Tare 4-2, Tallinn 10135, Eesti
Telefon: (372) 56275859 E-mail: info@farmakon.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Elujõu Eliksiir Gaabriel 200ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

preloader